Pfanner

Pfanner BIO Pomeranč

1 l
BIO
 71,90 Kč 71,90 Kč/l
Země původu: Rakousko,

Pfanner 100% pomerančový džus v BIO kvalitě.

Na slunci uzrálé pomeranče pro výrobu 100% pomerančového džusu pocházejí z vybraných pěstitelských oblastí. Šťavnaté BIO pomeranče se sklízejí a zpracovávají v zemi svého původu, džus se poté stáčí v Rakousku. Ekologické zemědělství nevyužívá žádné genetické modifikace, chemicky syntetické pesticidy, ani minerální dusíkatá hnojiva. To pomáhá nejen k zachování rozmanitosti druhů, ale také chrání životní prostředí.


Použití

Výborný osvěžující nápoj na cesty či do práce. Zpestří také vaši snídani. Před otevřením protřepejte.

O výrobci

Pfanner je rakouská rodinná společnost. Její kořeny sahají až do roku 1856, kdy Max Hermann Pfanner započal svou činnost se zpracováním jablek a hrušek. V roce 1919 převzal podnik vnuk Hermann Pfanner, který položil základy dnešní společnosti, která se zaměřuje na výrobu kvalitních ovocných nápojů z těch nejlepších a pečlivě vybraných plodů přírody. Mezi nejoblíbenější produkty této firmy patří například 100% ovocné džusy, slaďoučké nektary či ledové čaje. 

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým světlem. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Hermann Pfanner Getränke GmbH
Alte Landstraße 10
6923 Lauterach
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 226 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.