Country Life

Country Life BIO Třtinová šťáva sušená

250 g
BIO
 60,90 Kč 243,60 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Kolumbie,

Třtinová sušená šťáva se vyrábí z BIO cukrové třtiny a má podobnou chuť a vůni jako med

Cukrová třtina je vysoká mohutná tráva, která může mít až 6 metrů. Ve stéblech se nachází dřeň s obsahem cukru kolem 20 %. Vyskytuje se pouze v tropických oblastech s bohatou půdou. Třtinová šťáva se získává z rostliny lisováním a následně se suší.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Použití

Je ideální pro slazení a pečení. V receptech s čokoládou, skořicí nebo oříšky je bezkonkurenční.

O výrobci

Country Life působí na trhu již 20 let. Byla u samého zrodu trhu s biopotravinami. Od počátku chtěla pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet lidem pouze biopotraviny a zdravou výživu, ale také tyto produkty sama pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit to ostatní. Pomoci lidem se změnou životního stylu a dávat jim informace a rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologickými hodnotami, kterým v Country Life sami věří.  

Společnost Country Life je největším dovozcem, obchodníkem s bioprodukty a jedním z největších obchodníků s produkty zdravé výživy v České republice.

Výsledek obrázku pro country life logo

Skladování

Skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti do 60 %.

Výrobce

Country Life
Beroun 26601
Nenačovice 87