Caula

Caula Serrano Ham plátky

100 g
 88,90 Kč 889,00 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Šunka Serrano formovaná do obdélníkového tvaru nakrájená na tenké plátky. Vytvořeno podle původního a tradičního receptu šunkového mistra. Z vybraných kýt sušených ve sklepích, které poskytují vkusnou, hladkou a přirozenou chuť.

Tato typická a tradiční šunka Serrano se vyznačuje ideálním poměrem čisté svaloviny a tukového krytí. Během procesu sušení jsou udržovány podmínky autentické pro Pyreneje, aby vznikl produkt s malým množstvím soli a typickým bouquetem. 

Použití

Ideální pro přípravu různých jídel nebo sendvičů. 

O výrobci

Embutidos Caula je výrobcem typických španělských uzených uzenin s více než 98 lety zkušeností a se dvěma nezávislými výrobními závody, z nichž jedna je určena pro produkty Halal a Kosher. V dnešní době je společnost připravená zaručit nejlepší produkty a služby po celém světě.

Skladování

Skladujte při teplotě 07 °C

Výrobce

EMBUTIDOS CAULA SL
Poligon Industrial La Jueria Nord, crta.
De Cartellà S/N 
17150 Sant Gregori (GIRONA)

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 66 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.