Doubleshot

Doubleshot Kolumbie La Serrania bezkofeinová káva

300 g
349,90 Kč 1 166,33 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

50+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Kolumbie,
Víte, že...
Prozkoumejte nabídku z více než 18 tisíc produktů

Největší výběr ze supermarketů, farmářských obchodů, lékáren a dalších.

Bezkofeionvá káva pochází od 15 producentů z kolumbijského regionu Huila. Zbavení zrn kofeinu probíhá v závodě DESCAFECOL čistě přírodní cestou za pomoci výtažku etylacetátu z cukrové třtiny. Rozhodně nepoznáte, že je to decaf!

Doubleshotu trvalo několik let, než našel skutečně dobrou bezkofeinovou kávu, která si v aromatice a chuti v ničem nezadá s ostatními kávami z jeho nabídky. Proces zbavení kofeinu pomocí výtažku etylacetátu dokáže chuť kávy změnit spíše pozitivně než negativně.

La Serrania (stejně jako jiné kávy zbavené kofeinu v DESCAFECOLu) mají nádech ovocných tónů, na které jsme zvyklí spíše u suchým způsobem zpracovaných káv. Na "vině" je rozpouštědlo, které se při procesu používá. Etylacetát je vedlejším produktem při zpracování cukrové třtiny. Po smíchání s vodou se EA používá jako prostředek, který váže kofein. Finální ovocitost a sladkost v šálku tak můžeme považovat za zajímavou "přidanou hodnotu" procesu zbavení zrn kofeinu.

Obal je 100% recyklovatelný.

Zpracováno a baleno v ČR. 

Použití

Káva je vhodná pro přípravu filtrované kávy i espressa.

O výrobci

Doubleshot je česká pražírna výběrové kávy. Od roku 2010 si jezdí kávy osobně vybírat na farmy do Latinské Ameriky a Afriky. Kávu praží každý den kousek za Prahou, abyste si ji mohli doma vychutnat vždy čerstvě praženou. Nabídka se neustále obměňuje podle toho, v jaké části světa káva zrovna dozrává. V každém šálku kávy od doubleshotu vždy ucítíte sladkost a šťavnatost. Protože káva je ovoce a to je sladké a šťavnaté.

V nabídce této pražírny najdete kávy jak pro přípravu espressa, tak filtrovaných káv.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě. 

Výrobce

doubleshot s.r.o.
Dehtáry 37
250 91 Zeleneč v Čechách
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 163 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 157 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

100% Arabica zrnková káva