Mamacoffee

Mamacoffee Espresso směs Dejavu

250 g
262,90 Kč 1 051,60 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

90+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Brazílie, Nikaragua,
Víte, že...
Využijte naši 100% záruku spokojenosti

Pokud vám něco nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze bez jakýchkoli otázek.

Ochutnejte výtečnou zrnkovou Espresso směs Dejavu, která obsahuje 100 % kávu arabiku z Brazílie a Nikaraguii. Káva se praží odděleně a je míchaná v daném poměru až po upražení. Směs Dejavu je pečlivě sestavená pro ideální espresso. 

Vlastnosti

  • Stupeň pražení: střední
  • Chuť: sladká po žlutém melounu a třtinovém cukru, mléčná čokoláda, skvěle vyrovnaná a plná
  • Odrůdy: žlutý bourbon
  • Kyselost: nízká, sladká

Baleno v České republice.
 


Použití

Káva je vhodná pro přípravu espressa, v moka konvičce nebo džezvě.

O výrobci

mamacoffee je především pražírna kávy, která provozuje aktuálně 7 kaváren v Praze, z toho 5 přímo pod značkou mamacoffee, vedle toho má svou vlastní řemeslnou pekárnu. Impulzem pro založení této společnosti byla výprava do jižní Etiopie v roce 2007, přičemž formálně se pražírna rozeběhla v roce 2008. Díky tomu jde o jednu z nejstarších pražíren výběrové kávy ve střední Evropě a vůbec nejstarší v tomto regionu se zaměřením na kávu s certifikací Fairtrade.

Pražírna mamacoffee dbá v první řadě na kvalitu, mezilidské vztahy a udržitelnost. Při výběru kávy tak kromě kvality hrají důležitou roli i důstojný a férový obchod, který zaručuje spravedlivé výkupní ceny surovin v rozvojových zemích. Díky tomu mohou např. děti farmářů chodit do školy a pěstitelé kávy mohou investovat do rozvoje svých farem a hospodařit udržitelným způsobem. Lidé z mamacoffee navazují osobní kontakt s farmáři a část své kávy dováží napřímo s označením “mamacoffee direct”. Společnost si váží lidských hodnot, proto vedle přímé spolupráce s farmáři založila i sociální firmu Fair balírna, ve které balí veškerý svůj sortiment.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte co nejdříve.

Výrobce

mamacoffee s. r. o. 
Osmého listopadu 436/48 
169 00 Praha 6 - Břevnov
Česká republika

 

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 340 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 339 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Arabika100 %