Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-17 %

Air Wick Automatic Spray náplň Vůně středomořského slunce

250 ml
Trvale výhodná cena
139,90 Kč 559,60 Kč/l169,90 Kč
Země původu: Velká Británie,

Náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu na baterie s vůní zimního ovoce.

Tuto vůni vytváří pečlivě namíchaná směs přírodních esenciálních olejů, která do vašeho prohřátého domova vnese i krásu zimy. Její intenzitu je možné regulovat. Podle stupně nastavení vás pak aroma bude těšit až 60 dní.

Použití

Osvěžovač vzduchu provoní váš domov.

O výrobci

Společnost RB vznikla roku 1819, a je tak na trhu více než 200 let. Jedná se o globální společnost, která působí v 60 zemích a regionech světa. RB se zaměřuje především na výrobu produktů z oblasti hygieny a zdraví. Vlastní celou řadu značek, jako je například Airwick, Veet, Nurofen, Scholl, Dettol a další.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3
Česká republika