Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Glade aerosol Oud Desire

300 g
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Holandsko,

Osvěžovač vzduchu Oud Desire s tóny exotického koření, čistého jasmínu, teplého jantaru a agarového dřeva odstraní přetrvávající zápachy a naplní váš domov útulnou a relaxační atmosférou.

Použití

Osvěžovač před použitím protřepejte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny.

O výrobci

Česká společnost SC Johnson s.r.o. se zaměřuje především na výrobu hygienických potřeb do domácnosti, čistících prostředků a ochranných produktů proti hmyzu. Mezi její značky patří například Glade, Pronto, Duck, Off či Raid.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Upozornění

Jedná se o hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem, proto se může při zahřívání roztrhnout.

Výrobce

SC Johnson s.r.o.
Radlická 519/16
150 00 Praha
Česká republika