Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

LA ROCHE-POSAY Lipikar Cleansing oil AP+ 750 ml

Produkt z
Tento produkt je ze sortimentu BENU Lékárny, se kterou Rohlík.cz spolupracuje. Kurýr Rohlík.cz Vám tento produkt doveze společně s Vaším nákupem.
BENU Lékárna
519,90 Kč 

Zvláčňující relipidační koupelový a sprchový olej, zklidňující podráždění a pocit svědění. Okamžitě zklidňuje. Pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Chrání kůži před vysušením způsobeným tvrdou vodou. Dodává pokožce lipidy potřebné pro obnovu kožní bariéry. Vhodné i pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Je vhodný na výrazně suchou pokožku kojenců, dětí a dospělých, pro citlivou, velmi suchou, podrážděnou pokožku, která má sklon ke svědění a následnému škrábání a k atopii a alergii. Má neutrální pH, bez mýdla, alkoholu a bez barviv. S Niacinamidem pro obnovu kožní bariéry a zmírnění pocitu pnutí a s máslem z karité pro intenzivní relipidaci kůže.  Balení obsahuje: 750 ml.

Složení

AQUA/WATER, GLYCERIN, SUCROSE, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-BETAINE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, NIACINAMIDE, PARFUM/FRAGRANCE, PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES, POLYSORBATE 20, PPG-5-CETETH-20, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, VITREOSCILLA FERMENT.

Dávkování: Napěňte malé množství přípravku v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku. Opláchněte. Při napouštění vany přidejte do vody množství odpovídající 5 stlačením pumpičky.

Výrobce: Loreal

EAN: 3337875656757