• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Singletons & Co BIO Mature Cheddar bloček

150 g
Prémiová kvalitaBIO
84,90 Kč 566,00 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Vyzkoušejte britský tradiční sýr Mature Cheddar v BIO kvalitě.

Tato delikatesa, která zraje 3 až 6 měsíců, vás okouzlí svou nezaměnitelnou specifickou chutí. Sýr je již po několik generací vyráběn ručně v malé rodinné mlékárně, což zaručuje vysokou kvalitu produktu. Tato sýrová specialita je opravdovým gurmánským zážitkem, který ohromí nejen vás, ale i vaše hosty.

Použití

Tato delikatesa nesmí chybět na žádné oslavě, skvěle vylepší jakékoliv slané jídlo. Můžete si jej však vychutnat i samotný.

O výrobci

Společnost Singletons Dairy Ltd, která vznikla již v roce 1934 ve Velké Británii, se zaměřuje na ruční výrobu lahodných sýrů podle originálních receptur a používá jen ty nejkvalitnější suroviny. Popularita těchto jemných sýrů neustále roste, a proto se v současnosti tyto výborné produkty vyváží do více než 30 zemí světa.

Skladování

Skladujte při teplotě 5 °C. Po otevření spotřebujte do 7 dnů.

Výrobce

Singletons Dairy Ltd
Mill Farm
Preston Road
Longridge, PR3 3AN
Velká Británie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 82 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.