Deutsche See Beeck Berlínský bramborový salát

200 g
44,90 Kč 224,50 Kč/kg
Země původu: Německo,

Bramborový salát s jogurtem, cibulí a výrazným kořením.

Jste milovníci lahůdkových salátů?

Pokud ano, tak tento bramborový salát zdravější varianty je pro vás ideální volbou! Bramborový salát je připravován podle staré receptury původem z Berlína.

Najemno nakrájené plátky vařených brambor, které jsou zjemněny bílým jogurtem ochuceným kořením a pažitkou. Právě propojením mírně nasládlé chuti brambor s výrazně pálivou cibulí v jogurtové směsi vytvoří dokonalou kombinaci chutí pro všechny labužníky, dopřát si ji mohou i vegetariáni

Proč zvolit právě produkty od Deutsche See? 

Společnost Deutsche See dbá na kvalitů a vyváženou chuť svých výrobků, proto vybírá jen z těch nejlepších a ověřených  surovin. To vše je podtrženo ruční výrobou produktů.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Historie společnosti Deustche See se začala psát roku 1939 v německém městě Bremerhaven. Hlavní činností podniku je ekologické zpracování čerstvých ryb a mořských plodů. Dále se také zaměřuje na výrobu dipů, omáček, lahůdkových salátů či sendvičů. Vizí firmy Deutsche See jsou produkty s recyklovatelnými obaly a šetrná přeprava ryb a mořských plodů.

Skladování

Skladujte při teplotě od 2–7 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Deutsche See
Maifischstrasse 3-9
Bremerhaven 27572
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.