• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Fratelli Beretta Spuntino rolka Speck a sýr

60 g
Prémiová kvalita
84,90 Kč 1 415,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Italské tapas ve formě sýrových rolek zabalených do plátků specku.

Vychutnejte si výbornou kombinaci chutí ve formě italských specialit. Tradiční druh italského prosciutta – speck je vyrobený z vybrané vepřové kýty v kombinaci s italským sýrem z mléka od volně pasoucích se krav. Spojení intenzivní chuti se sladkými tóny skvěle vyladí smetanová chuť sýru. Ideální jako menší pohoštění pro návštěvu.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Chutná jednohubka z lahodných surovin. Jednotlivě balené. Ideální k svačině, jako pohoštění, fingerfood, na cesty. Bez lepku. 

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.