Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Doves Farm Chlebová směs bílá bez lepku

1 kg
94,90 Kč 94,90 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Doves Farm Chlebová směs bílá je přirozeně bezlepková, bez soji, alergenů a deproteinovaného pšeničného škrobu. Obsahuje kypřící prášek, díky čemuž bude Vaše těsto krásně nadýchané. Vaše pečení bude od lepkového k nerozeznání. Vyrobeno bez ořechů, mléka, kaseinu, vajec, lepku a soji.  Vhodné pro vegetarian a vegany. Směs je lehká, dobře stravitelná.

RECEPT NA BÍLÝ CHLÉB:

Přísady

  • Voda 170g/ml
  • mléko 220g/ml
  • 3-6lžic oleje
  • 2 celá vejce
  • 500g chlebové směsi
  • 1 lžička octa
  • sušené droždí Dr. Oetker
  • 2 lžíce cukru
  • 2 lžičky soli

Postup

Smíchejte vodu, mléko, olej, vejce a ocet a vlijte do pekárny. Poté přidejte sůl , cukr, mouku a navrch nasypte sušené droždí. Pečte na rychlý program cca 80 minut. Po několika minutách míchání otřete spatulí stěny pekárny. Pokračujte v pečícím programu.

Použití

Vhodná pro pečení chleba a pizzy.

O výrobci

Společnost Doves Farm se sídlem v jihozápadní Anglii má dlouholetou tradici už od roku 1978. Zabývá se výrobou produktů bez pšeničného deproteinovaného škrobu, sójové mouky, lupinové mouky, ztužených tuků, ořechů, mléka, kaseinu, vajec, lepku a sójiů. Doves Farm si zakládá na udržování organických, etických a Fairtrade zemědělských systémů, ale také na udržování dobrých vztahů s dodavateli a zákazníky.

Skladování

Skladujte při teplotě 5 - 25 °C.

Upozornění

Výrobce doporučuje ve většině běžných receptů použít méně mouky nebo více tekutin vzhledem k vysoké savosti směsi.

Výrobce

Doves Farm Foods Ltd.
Salisbury Road
Hungerford
Berkshire, RG17 0RF
United Kingdom

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 171 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Rýže
Tapioka
Brambory
E415 - Xanthan

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1466 kJ/345 kcal
Tuky0.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.2 g
Sacharidy79.9 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny4.8 g
Sůl0.13 g
Vláknina1.1 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.