Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Doves Farm Směs bílá bez lepku

1 kg
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Velká Británie,

Doves Farm Směs bílá bez lepku je jedna z nejoblíbenějších bezlepkových mouk. Neobsahuje deproteinovaný pšeničný škrob, sóju, ani žádné jiné alergeny. Vaše pečení bude od lepkového k nerozeznání. Vyrobeno bez ořechů, mléka, kaseinu, vajec, lepku a soji.  Vhodné pro vegetarian a vegany. Je lehká, dobře stravitelná.

Použití

Vhodná k pečení nejrůznějších moučníků a zahušťování jídel. Mouka je výborná pro pečení Vánočního cukroví.

O výrobci

Společnost Doves Farm se sídlem v jihozápadní Anglii má dlouholetou tradici už od roku 1978. Zabývá se výrobou produktů bez pšeničného deproteinovaného škrobu, sójové mouky, lupinové mouky, ztužených tuků, ořechů, mléka, kaseinu, vajec, lepku a sójiů. Doves Farm si zakládá na udržování organických, etických a Fairtrade zemědělských systémů, ale také na udržování dobrých vztahů s dodavateli a zákazníky.

Skladování

Skladujte při teplotě 5 - 25 °C.

Výrobce

Doves Farm Foods Ltd.
Salisbury Road
Hungerford
Berkshire, RG17 0RF
United Kingdom

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 173 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Směs
Rýžová mouka
Bramborová mouka
Tapioková mouka
Kukuřičná mouka
Pohanková mouka

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1484 kJ/350 kcal
Tuky0.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.2 g
Sacharidy80.1 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny4.8 g
Sůl0.03 g
Vláknina1 g