• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Caula Tapas fuet, chorizo a olivy

120 g
89,90 Kč 749,17 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Španělsko,

Výtečná směs tradičního fuetu, choriza a oliv.  

Autentické fuet a chorizo vypracované podle původního a tradičního receptu. S nejlibovějším vepřovým masem, ochuceným kořením, které poskytuje chutnou, hladkou a přirozenou chuť. V lahodné kombinaci s olivami.  

Během procesu sušení za studena jsou udržovány podmínky prostředí katalánských pyrenej, které jim dodávají vrásčitý vzhled s červenějším řezem a sladším bouquetem odlišným od podobných produktů.

Použití

Tapas se výtečně hodí k posezení s přáteli. Můžete si ho dopřát například s čerstvým pečivem a skleničkou dobrého vína. 

O výrobci

Embutidos Caula je výrobcem typických španělských uzených uzenin s více než 98 lety zkušeností a se dvěma nezávislými výrobními závody, z nichž jedna je určena pro produkty Halal a Kosher. V dnešní době je společnost připravená zaručit nejlepší produkty a služby po celém světě.

Skladování

Skladujte při teplotě 07 °C.

Výrobce

EMBUTIDOS CAULA SL
Poligon Industrial La Jueria Nord, crta.
De Cartellà S/N 
17150 Sant Gregori (GIRONA)
Španělsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 83 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.