Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Tierra Verde Tekuté mýdlo na ruce levandule

230 ml
159,90 Kč 695,22 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Tekuté mýdlo s vůní levandule pro každodenní šetrnou péči o ruce.

Díky svému šetrnému složení nevysušuje, nenarušuje ani nedráždí pokožku. Vaše ruce tak zůstanou přirozeně hebké a sametově jemné.

Produkt je vyroben z extraktu mýdlových ořechů a dalších netoxických a šetrných složek, které jsou vhodné pro normální i citlivou pokožku.

Použití

Používejte jako klasické mýdlo. 

O výrobci

Tierra Verde s.r.o. byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a planetu. 

Vždy existuje alternativa, proto v Tierra Verde nahrazují plastové obaly za sáčky šroubovacím uzávěrem, platové dózy za papírové kanystry a plastové zip sáčky za papírové sáčky a pytlíky. V sortimentu najdete produkty ekodrogerie, dámské hygienické potřeby, produkty z bio bavlny a spousta dalších pomůcek pro bezobalovou domácnost. 

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Tierra Verde
Vintrovna 453/3F,
664 41 Popůvky
Česká republika

Složení

Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Ethanol, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sapindus Mukorossi Peel Extract, Lavandula Intermedia Flower Extract.