• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Bacardí Rum Carta Blanca 37,5%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
499,90 Kč 714,14 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Portoriko,

Bacardí Carta Blanca je lehký, suchý a jemně kořeněný rum.  Má jemnou a vyváženou chuť s tóny mandlí, meruněk a vanilky.

Tato lehká, suchá a jemně kořeněná lihovina byla tak mimořádná, že způsobila převrat v lihovarnickém průmyslu. Položila základ pro veškerou budoucí rumovou produkci a inspirovala koktejlové průkopníky, aby vytvořili nový žánr lehkých, svěžích a citrusových koktejlů, které před rumem Bacardí Carta Blanca neexistovaly. Zraje minimálně 1 rok.

Obsah alkoholu 37,5%.

Použití

Nalijte si a vychutnejte Bacardí v jeho jedinečné chuti jen jako samotný nápoj nebo míchejte světoznámé koktejly jako Mojito, Daiquirí, Cuba Libre nebo Piňa Colada, kterými zpestříte každý večírek.
Obsah alkoholu 37,5%.

O výrobci

Bacardí je rodinná společnost s lihovinami s historií sedmi generací a také největší světová soukromá lihovinová společnost na světě. Bacardí, to je tradice trvající 157 let. Společnost prodává na více než 170 světových trzích a provozuje více než 20 výrobních zařízení, pro plnění, destilaci a výrobu, ve 12 zemích. Bacardí Limited označuje skupinu společností Bacardí, včetně Bacardí International Limited. Sídlí v Hamiltonu v Bermudě.

Skladování

Skladujte při teplotě 10°C-16°C.

Výrobce

Bacardí&Company Lmt.
Hamilton
Bermuda