Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

San Pellegrino Pompelmo (grapefruit)

330 ml
26,90 Kč 81,52 Kč/l
Země původu: Itálie,

Sladkohořká chuť pomerančů a perlivá voda San Pellegrino. Špičkovou minerální vodu San Pellegrino v kombinaci se šťávou z greapefruitu ocení každý gurmán.

Perlivá voda San Pellegrino je jedinečná, přírodně perlivá minerální voda, pocházející z Lombardie, z provincie Bergamo. Její neutrální, čistá a minerální vůně je podpořena živou, harmonickou a komplexní chutí. Jemné perlení, které je pro San Pellegrino typické, pochází z přírodních pramenů. Tyto prameny jsou 400 metrů hluboké a jejich podloží je tvořeno vápencem a břidlicí. Teplota vody v okamžiku vyvření dosahuje 22 stupňů. Její unikátnost je ve vysokém počtu minerálních látek, které jsou harmonicky zakomponované v ideálním množství.

Použití

Doporučujeme podávat limonádu vychlazenou na 6°C.

O výrobci

Firma San Pellegrino je spjata s historií města San Pellegrino, které bylo založeno v roce 1395. Již od počátků své existence bylo známo, že město má léčivé prameny a velmi chutnou vodu. Charakteristická chuť zdejší vody pochází ze skalnatého podloží, které brání propustnosti a kontaminaci z povrchových vod. V roce 1908 byla minerálka San Pellegrino známá na všech kontinentech a ve všech světových metropolích. V roce 1957 úspěšná firma San Pellegrino koupila značku minerální vody Acqua Panna v Toskánsku. Od této doby tvoří Acqua Panna a San Pellegrino nerozlučnou dvojici.

Skladování 

Skladujte při teplotě 10–16°C.

Výrobce

Sanpellegrino S.p.A. 
38035 Moena
Autonomní provincie Trento
Itálie

Složení

Voda
Grapefruitová šťáva z koncentrátu16 %
Cukr
E290 - Oxid uhličitý
Grapefruitový extrakt
E330 - Kyselina citronová
Přírodní aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota181 kJ/42 kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy10.3 g
z toho cukry10.3 g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.