Rýsárna Rizz rýs prouzený

200 g
Od českého farmáře
179,90 Kč 899,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Rostlinná alternativa sýru s kouřovým nádechem.  Skládá se z rýže a kokosového oleje, je to první rostlinný sýr z rýže ryze české výroby. 

Vysněný tvrdý "sýr", který vás překvapí nejen svou výjimečnou chutí, ale i konzistencí, proto potěší kadého vegana i "(ne)vegana"! Navíc je čistě rostlinného původu.

Veggie sýr obsahuje pouze kvalitní suroviny, které jsou předem pečlivě vybrány a zpracovány s láskou, a právě díky tomu je tak božský! Tak neváhejte a ochutnejte tuto delikatesu!

Rýs se dá krájet, strouhat a plátkovat. Jakmile jej jednou rozbalíte, dávejte na něj pečlivý pozor, má tendenci rychle mizet.

Použití

Díky své pevné konzistenci jej lze lehce strouhat, krájet na kostičky či plátky.

Je možné jej konzumovat samostatně, ale hodí se i jako základ pro pomazánky, na posypání těstovin či brambor nebo jako přísada do zeleninových salátů.

O výrobci

Kytky k sežrání nabízí mnoho druhů alternativních sýrů - tedy ''rýsů'' vyráběných nejen z kešu oříšků té nejlepší kvality.

Jsou zaměřeni převážně na přinášení rostlinných alternativ sýrů na Vaše stoly. Používájí kvalitní suroviny, které pečlivě vybírají a testují. Vývoj nových produktů je to, co je pohání kupředu, a dokud bude fantazie, budou i oni.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 6 °C. Po otevření skladujte ve vzduchotěsné krabičce nebo v původním obalu, který uzavřete např. kolíčkem, aby se k Rizz rýSu nedostával vzduch.

Výrobce

Chabera Ondřej    
Biskupcova 40,
Praha 3, 130 00
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 48 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.