Optimistic Rostlinný nápoj lískooříškový

0,75 l
Prémiová kvalita
 91,90 Kč 122,53 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Výborná alternativa živočišného mléka vyrobená z lískových oříšků.

Ani mandle, ani mák ale lískové oříšky! To je rostlinný nápoj ískooříškový, ktery si můžete dopřát každý den! Jeho receptura se skládá pouze z filtrované vody, oříšků, datlí a himalájské soli. Datle zajistí, že mléko bude správně nasládlé a špetka himalájské soli chuť mléka dokonale vyváží.

Příběh Nemléka

Příběh Nemléka začal tím, že si Amélie & David zpříjemňovali společná rána podomácku vyrobeným rostlinným mlékem z mandlí. Pak je ale napadlo, že by mohlo chutnat i dalším lidem, a tak se jednoho jarního dne nervózně postavili s improvizovaným stánkem na pražskou Náplavku – a vzniklo tak Nemléko. Lidé si ho rychle oblíbili a díky crowdfundingové kampani se jim podařilo získat další prostředky a mohli vedle mandlového Nemléka začít vyrábět i další příchutě.

Proč dělají právě to, co dělají?

Chtěli začít vyrábět rostlinné mléko s velkým podílem mandlí tak, jak si ho dělají sami doma. Nemléko je vhodné jak pro lidi, kteří běžné mléko nemohou nebo nechtějí, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového. Jejich nemléka a nejogurty jsou vyrobeny z vysokého podílu mandlí a dochuceny datlemi.

Proč si Amálie a David vybrali Rohlík?

„Díky Rohlíku máme možnost dostat náš produkt jednoduše mezi další lidi. Můžete si ho tak vychutnat opravdu čerstvé hned pár hodin po tom, co ho u nás v Nemléku vyrobíme.“

Použití

Před otevřením protřepat. Nápoj si můžete vychutnat jen tak anebo ho přidat do kávy či snídaňových müsli.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 5 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Nemléko s.r.o.
Nad Šutkou 540/14
Praha, 182 00
Česká republika