Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Whiskas Junior granule s kuřecím

0,8 kg
84,90 Kč 106,13 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Chutné granule s mléčnou náplní pro snadné kousání.

Suché krmivo pro koťata Whiskas 2 – 12 měsíců je speciálně vyvinuto tak, aby obsahovalo veškeré živiny, které vaše koťátko potřebuje v  prvním roce života.

Použití

Podávejte dle instrukcí na obalu produktu. Vhodné je krmit kombinací suchého a mokrého krmiva.

Doporučené dávkování: Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo. Kočkám musí být vždy k dispozici čerstvá pitná voda.

O výrobci

Mars, americká společnost s velkým srdcem, která má pobočky ve 180 zemích světa, její historie se píše od roku 1912. Hlavní činností podniku je výroba cukrovinek, krmiv pro domácí zvířata a dalších zvířecích potřeb. Společnost Mars má pod křídly známé značky jako jsou M&M's, Snickers, Orbit, Extra, Skittles, Pedigree, Whiskas anebo Royal Canin.

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58
140 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Maso a výrobky živočišného původu (38%, včetně 4% kuřecího v hnědých granulích), Cereálie, Oleje a tuky, Výrobky rostlinného původu, Rostlinné bílkovinné extrakty, Minerální látky, Mléko a vedlejší výrobky z mléka (0.7% sušeného odstředěného mléka v plněných polštářcích, což odpovídá 4% odstředěného mléka), Zelenina (4% mrkve v oranžových granulích, 4% hrášku v zelených granulích) Analytické složky (v %): protein: 37.0, obsah tuku: 13.0, obsah anorganických látek: 7.0, hrubá vláknina: 1.5, vápník: 1.4, fosfor: 1.1, Doplňkové látky v 1 kg:, Antioxidanty, Barviva, Nutriční doplňkové látky:, Vitamin A: 5265 IU, Vitamin D₃: 580 IU, Vitamin E: 570 mg, Síran měďnatý pentahydrát: 28.2 mg, Síran manganatý monohydrát: 27.3 mg, Jodid draselný: 2.3 mg, Seleničitan sodný: 0.11 mg, Taurin: 4040 mg, Síran zinečnatý monohydrát: 72.8 mg