• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Manufaktura Antistres koupelová sůl Levandule

355 g
179,90 Kč 506,76 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Kombinací teplé vody a antistresové koupelové soli s levandulí a vřídelní solí vznikne dokonalá uvolňující lázeň, která přinese maximální odpočinek tělu a příjemnou relaxaci duši.

Během koupele v soli je organismus stimulován hned na několika úrovních: teplá voda, minerální látky a vonné oleje pronikají přes pokožku do těla a vdechováním uvolňují vnitřní i vnější napětí, únavu a stres.

Povzbuzují též látkovou výměnu a poskytují organismu dokonalý odpočinek.

Levandulová koupel od české značky Manufaktura obsahuje 99 % ingrediencí přírodního původu a je vhodná i pro vegany.

Použití

Nasypte cca 100 g do vody o teplotě cca 37 °C a užívejte si regeneraci vašeho těla i ducha. Na závěr pokožku opláchněte čistou vodou.

Při solné koupeli budete mít pocit, jako byste se ocitli na wellness proceduře.

O výrobci

Manufaktura je 100% česká značka originální a kvalitní kosmetiky, díky které lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Manufaktura byla založena roku 1991.

Kosmetiku inspirovanou českou historií, tradicí a přírodou vyvíjí a vyrábí v pražských Čakovicích.

Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin, obalů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí.

Manufaktura je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje a jako první firma v ČR získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (HCS).

Výrobce

MANUFAKTURA s.r.o.
Melantrichova 970/17
Praha 1, 110 00
Česká republika