Manufaktura Relaxační olejová koupel Meduňka

300 ml
179,90 Kč 599,67 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Po relaxační koupeli s meduňkou, vřídelní solí, panthenolem a mandlovým olejem bude vaše pokožka jemná a vyživená. Meduňka navíc přispěje k maximálnímu uvolnění a následně k sladkému spánku.

Výživná koupel od české značky Manufaktura je zajímavá kombinací dvou složek, z nichž jedna pokožku pečlivě a šetrně umyje, zatímco druhá ji díky obsahu mandlového oleje zanechá jemnou a hebkou. Vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů, zklidňující panthenol a výtažek z obilných klíčků pokožku zvláční a zjemní.

Vůně meduňky má uklidňující účinky při stavech úzkosti, nespavosti, depresích, neurózách, bolestech hlavy, migrénách a nachlazení.

Vhodná pro vegany

Použití

Protřepejte a cca 30 ml nalijte do své horké lázně a vykouzlete si ve své vaně soukromou oázu pohody. Odpočívejte, zatímco pokožka bude intenzivně opečovávaná, zvláčněná a svaly uvolněné. Po koupeli se lehce opláchněte čistou vodou.

O výrobci

Manufaktura je 100% česká značka originální a kvalitní kosmetiky, díky které lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Manufaktura byla založena roku 1991.

Kosmetiku inspirovanou českou historií, tradicí a přírodou vyvíjí a vyrábí v pražských Čakovicích.

Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin, obalů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí.

Manufaktura je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje a jako první firma v ČR získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (HCS).

Výrobce

MANUFAKTURA s.r.o.
Melantrichova 970/17
Praha 1, 110 00
Česká republika.