Manufaktura Jemný dětský vlasový šampon

320 ml
239,90 Kč 749,69 Kč/l
Akce pro Rohlíček: 203,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Hebké vlásky malých človíčků si zaslouží extra citlivou péči. S jemným dětským šamponem od české značky Manufaktura ji vašemu děťátku dopřejete.

Receptura dětského vlasového šamponu obsahuje velmi šetrné hypoalergenní látky rostlinného původu pro pečlivé umytí jemných vlasů a citlivé pokožky hlavy bez vysoušení a podráždění.

Šampon je obohacen o regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, pšeničný protein, zklidňující panthenol, regenerační allantoin, zvlhčující a ochraňující ovesný a mandlový olej a glycerin.

Samozřejmostí je šetrnost k očím, pH 5,5 a jemná bezalergenní parfemace.

Vhodný pro vegany. Obsahuje 96,23 % ingrediencí přírodního původu.

Použití

Aplikujte malé množství šamponu do mokrých vlasů a jemně vmasírujte. Extra šetrnou péči zakončete opláchnutím čistou vodou.

Jemné dětské vlásky a pokožka hlavy vyžadují citlivé zacházení.

O výrobci

Manufaktura je 100% česká značka originální a kvalitní kosmetiky, díky které lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Manufaktura byla založena roku 1991.

Kosmetiku inspirovanou českou historií, tradicí a přírodou vyvíjí a vyrábí v pražských Čakovicích.

Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin, obalů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí.

Manufaktura je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje a jako první firma v ČR získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (HCS).

Výrobce

MANUFAKTURA s.r.o.
Melantrichova 970/17
Praha 1, 110 00
Česká republika