Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Palmolive Aquarium tekuté mýdlo

300 ml
69,90 Kč 233,00 Kč/l
Země původu: Itálie,

Jemné, dermatologicky testované tekuté mýdlo.

Použití

Na vlhké ruce naneste přiměřené množství mýdla, napěňte, třete o sebe prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty a dobře spláchněte čistou vodou.

O výrobci

Společnost Colgate-Palmolive se zaměřuje především na čtyři hlavní činnosti. Na ústní hygienu, osobní péči, domácí péči a výživu zvířat. Nyní prodává své výrobky ve více než 200 zemích po celém světě.

Skladování

Po otevření skladujte 12 měsíců.

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00, Praha 8
Česká republika

 

Složení

Aqua
Sodium C12-13 pareth sulfate (*A) / sodium laureth sulfate (*B) Sodium chloride Cocamidopropyl betaine Cocamide MEA Sodium salicylate Sodium benzoate Parfum Tetrasodium EDTA Citric acid CI 17200 CI 42090