Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Zeleninová pomazánka s červenou čočkou pro děti. 

Vystupující voda je přirozeného charakteru výrobku. 

Použití

Po otevření výrobek zamíchejte a spotřebujte do 48 hodin. 

O výrobci

Orkla Foods Česko a Slovensko je od roku 2018 součástí mezinárodní skupiny Orkla - předního dodavatele značkového spotřebního zboží ve Skandinávii, v Pobaltí, ve střední Evropě a v Indii. V současnosti zaujímá pozici druhého největšího výrobce balených potravin v Česku. Pod společnost spadají známe značky jako Vitana a Hamé.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. 

Výrobce

Orkla Foods Česko a Slovensko
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 – Jinonice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 350 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Voda
Červená čočka16.5 %
Mrkev7.4 %
Pórek2.1 %
Řepkový olej
Bramborový škrob
Sůl
Sušená pažitka

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota364 kJ/86 kcal
Tuky1.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy12.4 g
z toho cukry1 g
Bílkoviny4.5 g
Sůl0.3 g
Vláknina0 g