Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-10 %

Soyka BIO Čerstvé sójové Ml*ko Barista

1 l
Ve vratném obaluBIO
Trvale výhodná cena
84,90 Kč 84,90 Kč/l94,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Čerstvá, rostlinná BIO alternativa mléka s vysokou pěnivostí a příchutí kávy.

Ochutnejte výborné sojové mléko značky Soyka, které si můžete dopřát jen tak samotné nebo si ho vychutnejte v jiných nápojích

Čerstvé sojové mléko se vyrábí namočením sojových bobů a jejich následným umletím s dostatečným množstvím vody. Rostlinná mléka jsou plná živin jako jsou bílkovinyizoflavonyvitamín B a další zdraví prospěšné látky.

Výrobek neobsahuje:

  • konzervační látky
  • umělá barviva
  • aromata

Sojový nápoj Barista je vyráběn z geneticky nemodifikovaných BIO sójových bobů pěstovaných v Evropě. Šetrně pasterováno.

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 5 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 10 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. 

Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

Použití

Soyka chutná skvěle sama o sobě nebo i v kávě, kaši a dalších jídlech.

O výrobci

Společnost Soyka má bohatou historii, která započala před lety na dovolené v Indonésii, kde čerstvá sójová mléka a tempeh jsou běžným produktem. Proto chtěl majitel společnosti, Michal Jeřábek, dovézt tuto lahůdku i k nám do Čech.

V roce 2018 tedy vznikla ryze česká firma Soyka, která se zabývá výrobou mléčných rostlinných alternativ zahrnujících mléka, jogurty, majonézy a kefíry. Mimo to v sortimentu naleznete i oblíbené tofu nebo tempeh.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2-6 °C.

Výrobce

Soyka s.r.o.    
Libínská 3127/1 
150 00 Praha 5
Česká republika

Složení

Voda
BIO sójové boby11 %
BIO pšeničný sirup
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota169 kJ/40 kcal
Tuky1.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy2.6 g
z toho cukry1.2 g
Bílkoviny3.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina0 g

Alergeny

Sójové boby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.