Soyka BIO Plnotučné sójové natural

1 l
Ve vratném obaluBIO
 84,90 Kč 84,90 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Plnotučný sójový nápoj BIO je vhodný jako alternativa mléka s přírodní čistou chutí.

Ochutnejte výborné sojové produkty značky Soyka, které si můžete dopřát jen tak samotné nebo si je vychutnat v jiných pokrmech

 Šetrně pasterováno. 

Vyrábí namočením sojových bobů a jejich následným umletím s dostatečným množstvím vody. 

Výrobek neobsahuje:

  • konzervační látky
  • umělá barviva
  • aromata

Sojový nápoj natural je vyráběn z geneticky nemodifikovaných BIO sójových bobů pěstovaných v Evropě. Šetrně pasterováno.

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 5 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 5 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití.

Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

Použití

Soyka chutná skvěle sama o sobě nebo i v kávě, kaši a dalších jídlech. Před použitím protřepejte.

O výrobci

Společnost Soyka má bohatou historii, která započala před lety na dovolené v Indonésii, kde čerstvá sójová mléka a tempeh jsou běžným produktem. Proto chtěl majitel společnosti, Michal Jeřábek, dovézt tuto lahůdku i k nám do Čech.

V roce 2018 tedy vznikla ryze česká firma Soyka, která se zabývá výrobou mléčných rostlinných alternativ zahrnujících mléka, jogurty, majonézy a kefíry. Mimo to v sortimentu naleznete i oblíbené tofu nebo tempeh.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Soyka s.r.o.    
Libínská 3127/1 
150 00 Praha 5
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.