Soyka BIO Tofu hedvábné

250 g
Ve vratném obaluBIO
 56,90 Kč 227,60 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Nadýchané sójové tofu hedvábné ochucené mořskou solí nigari

Tofu je tradiční potravina z Asie, která se vyrábí namočením sójových bobů a následným pasírováním. Silken tofu od Soyka se prodává ve vratné skleničce. Konzistence čerstvého tofu je oproti trvanlivějšímu jemnější a hladší

Pravou chuť tofu si lépe vychutnáte tak, když ho vylisujete, díky tomu se zbavíte přebytečného nálevu. Mimo to bude mít pevnější konzistenci a na rozpálené pánvi se nedrolí a neprská.

Tofu hedvábné je vyráběno z geneticky nemodifikovaných BIO sójových bobů pěstovaných v Evropě. 

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 5 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 5 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. 

Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

Použití

S tofu můžete připravit výborný oběd nebo z něj připravit vláčný a chutný dezert.

Tip! Vyzkoušejte tento recept a lívanečky z tofu s malinovou omáčkou

Zralý banán, čerstvé tofu a rostlinné mléko důkladně rozmixujte a ke směsi přisypte namleté vločky. Vše znovu důkladně promíchejte, těsto musí být hutné, aby drželo při sobě. Na rozpálenou a nepřilnavou pánev dejte kopeček těsta, který mírně rozprostřete. Pečte do doby, než nebude jedna strana zcela suchá, poté lívaneček otočte a proces opakujte.

Ve vodě svařte škrobovou moučku a nechte zchladit. Do mixéru vložte maliny a stévii na oslazení. Po částech přidávejte k malinové směsi zchladlou moučku a rozmixujte do hladka. Nakonec tofu lívanečky polijte výbornou malinovou omáčkou a můžete podávat.

O výrobci

Společnost Soyka má bohatou historii, která započala před lety na dovolené v Indonésii, kde čerstvá sójová mléka a tempeh jsou běžným produktem. Proto chtěl majitel společnosti, Michal Jeřábek, dovézt tuto lahůdku i k nám do Čech.

V roce 2018 tedy vznikla ryze česká firma Soyka, která se zabývá výrobou mléčných rostlinných alternativ zahrnujících mléka, jogurty, majonézy a kefíry. Mimo to v sortimentu naleznete i oblíbené tofu nebo tempeh.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C.

Výrobce

Soyka s.r.o.    
Libínská 3127/1 
150 00 Praha 5
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.