Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Soyka BIO Tempeh marinovaný

200 g
BIO
89,90 Kč 449,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

BIO marinovaný tempeh s přídavkem aromatického koriandru a zázvoru.

Nechte se zlákat oblíbeným, marinovaným tempehem a připravte si z něj některou z veganských pochoutek. Tempeh je tradiční potravina ze sóji pocházející z Indonésie, která vzniká naložením sojových bobů do ušlechtilé plísně, která jimi proroste.

Tempeh je nízkotučný, bohatý na bílkoviny a lehce stravitelný. Díky fermentaci získává nejen vysoký podíl proteinů, vlákniny a vitamínů, ale také intenzivnější aroma.

Výrobek neobsahuje:

  • lepek
  • konzervační látky
  • umělá barviva
  • aromata

Tempeh je vyráběn z geneticky nemodifikovaných BIO sójových bobů pěstovaných v Evropě. 

Použití

Tempeh je vhodný nejen na vaření, ale můžete si ho vychutnat i grilovaný.

Tip! Marinovaný tempeh na špízu

Rozkrájejte tempeh na kostky, napíchněte je na špízy a podle vaší chuti okořeňte. Poté dejte jednoduše na rozžhavený gril a z každé strany nechte opékat 3-5 minut. Servírujte s vaší oblíbenou omáčkou či dipem a zeleninou.

O výrobci

Společnost Soyka má bohatou historii, která započala před lety na dovolené v Indonésii, kde čerstvá sójová mléka a tempeh jsou běžným produktem. Proto chtěl majitel společnosti, Michal Jeřábek, dovézt tuto lahůdku i k nám do Čech.

V roce 2018 tedy vznikla ryze česká firma Soyka, která se zabývá výrobou mléčných rostlinných alternativ zahrnujících mléka, jogurty, majonézy a kefíry. Mimo to v sortimentu naleznete i oblíbené tofu nebo tempeh.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C.

Výrobce

Soyka s.r.o.    
Libínská 3127/1 
150 00 Praha 5
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Sójové boby BIO vařené
Pitná voda
Slunečnicový olej
Sójová omáčka BIO
Mořská sůl
Česnek bio
Startovací kultury

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1350 kJ/321 kcal
Tuky26.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny4.8 g
Sacharidy7.1 g
z toho cukry0.2 g
Bílkoviny17.3 g
Sůl0.5 g
Vláknina6.9 g

Alergeny

Sójové boby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.