Soyka BIO Tempeh uzený

200 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 18 DNŮ

Prémiová kvalita
 92,90 Kč 464,50 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

BIO uzený tempeh s přídavkem aromatického koriandru a zázvoru.

Nechte se zlákat chutí oblíbeného, uzeného tempehu a připravte si z něj některou z veganských pochoutek. Tempeh je tradiční potravina ze sóji pocházející z Indonésie, která vzniká naložením sojových bobů do ušlechtilé plísně, která jimi proroste.

Tempeh je nízkotučný, bohatý na bílkoviny a lehce stravitelný

Výrobek neobsahuje:

  • lepek
  • konzervační látky
  • umělá barviva
  • aromata

Použití

Tempeh je vhodný nejen na vaření, ale můžete si ho vychutnat i grilovaný.

Tip! Vyzkoušejte recept na marinovaný tempeh na špízu

Rozkrájejte tempeh na kostky, napíchněte je na špízy a podle vaší chuti okořeňte. Poté dejte jednoduše na rozžhavený gril a z každé strany nechte opékat 3-5 minut. Servírujte s vaší oblíbenou omáčkou či dipem a zeleninou.

O výrobci

Společnost Soyka má bohatou historii, která započala před lety na dovolené v Indonésii, kde čerstvá sójová mléka a tempeh jsou běžným produktem. Proto chtěl majitel společnosti, Michal Jeřábek, dovézt tuto lahůdku i k nám do Čech.

V roce 2018 tedy vznikla ryze česká firma Soyka, která se zabývá výrobou mléčných rostlinných alternativ zahrnujících mléka, jogurty, majonézy a kefíry. Mimo to v sortimentu naleznete i oblíbené tofu nebo tempeh.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C.

Výrobce

Soyka s.r.o.    
Libínská 3127/1 
150 00 Praha 5
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 18 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.