• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Brambora raná praná

cca 150 g
Čerstvě sklizeno
cca 3,61 Kč 24,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Dopřejte si výborné rané a prané brambory. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Brambory rané mají dobu vegetace do 90 dní, jsou pěstované pro okamžitou spotřebu. Brambory celosvětově patří k nejvýznamnějším kulturním plodinám. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Brambory mají v kuchyni široké využití. Brambory se nejvíce používají jako příloha k masu. Výborné jsou nejen oloupané, ale i uvařené či upečené se slupkou. Hodí se do polévek, salátů, jako chuťovka a díky své chuťové neutrálnosti se dají využít i k přípravě sladkých pokrmů.

Brambory skvěle ladí s výrazným kořením, cibulovinami i uzeninami či se smetanou.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tato brambora byla vypěstovaná výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této brambory podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Brambory uchovávejte ve tmě, v suchu a chladu. Skladujte při teplotě 4–6 °C.