Brambora raná praná

cca 150 g
Čerstvě sklizeno
cca 2,99 Kč 19,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Dopřejte si výborné rané neprané brambory

Brambory rané mají dobu vegetace do 90 dní, jsou pěstované pro okamžitou spotřebu. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Brambory mají v kuchyni široké využití. Brambory se nejvíce používají jako příloha k masu. Výborné jsou nejen oloupané, ale i uvařené či upečené se slupkou. Hodí se do polévek, salátů, jako chuťovka a díky své chuťové neutrálnosti se dají využít i k přípravě sladkých pokrmů.

Brambory skvěle ladí s výrazným kořením, cibulovinami i uzeninami či se smetanou.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tyto brambory byly vypěstovány výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením těchto brambor podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Brambory uchovávejte ve tmě, v suchu a chladu.

Skladujte při teplotě 4–6 °C.