• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Artis Syrah Rosé odalkoholizované víno

0,75 l
199,90 Kč 266,53 Kč/l
Cena pro Premium: 159,90 Kč
Země původu: Francie,

Růžové víno, odalkoholizované, Francie.

Světle růžová brva s lososovým nádechem. Vůně plnější s tóny drobného červeného ovoce. V chuti jemné, příjemně nasládlé s mírnou svěží kyselinou.

Dealkoholizace vína...

Proces dealkoholizace probíhá pomocí systému Spinnig Cone Column (SCC), což je destilační technika bez přístupu vzduchuDealkoholizace probíhá za nízké teploty, kdy pomocí sloupce rotačních kuželů dochází k oddělení jednotlivých složek vína. Po dealkoholizaci je do vína opět částečně začleněno dříve oddělené aroma, čímž docílíme vzniku vína s typickým aroma a chutí, ovšem bez alkoholu.

Víno není určeno k archivaci. Alkohol 0% obj. 

Použití

Teplota podávání je 10-12 °C. Doporučujeme jako aperitiv, k předkrmůma grilovaným pokrmům.

O vinařství

Vinadeis, francouzská společnost sdružující vinaře z mnoha koutů Francie, se již několik let zabývá i výrobou odalkoholizovaných vín.

Řada ARTIS odráží 25 let zkušeností s technikou dealkoholizace. Jedná se o vína s autentickou chutí, bez alkoholu a s nízkým obsahem kalorií.

Strategie vinařství Vinadeis je v ochraně životního prostředí a kvalitě produkce. Výsledkem neustálého zlepšování je certifikace Agri Confiance®, ISO 14001, IFS a BRC, která zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

Skladování

Skladujte v suchu, temnu a naležato při teplotě do 20°C.

Výrobce

VINADEIS
Domaine de Jonquières
11100 Narbonne
Francie