Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Rohlik.cz Vinohradská šunka nejvyšší jakosti shaved s obsahem masa 95 %

150 g
49,90 Kč 332,67 Kč/kg
Cena pro Premium: 42,41 Kč
Země původu: EU,

Vinohradská šunka nejvyšší jakostiobsahem masa 95 %. Celosvalová šunka s minimálním tukovým krytím je lehce zauzená přírodním kouřem.

Šunky nejvyšší jakosti jsou vyráběny z vybraných partií vepřové kýty. Struktura je většinou tvořena z jedné nebo několika svalových partií. Mohou být plněny do nepropustných obalů nebo zauzeny přírodním kouřem. Obsah čistých svalových bílkovin je minimálně 16 %.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Šunka je vhodná jako obloha na pečivo či pro přípravu studených obložených mís. Využít ji však můžete i pro tepelné zpracování.

O výrobci

Společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc vznikla roku 1990 v Jirnech. V současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných specialit na českém trhu. Společnost vyrábí jak šunky nejvyšší jakosti, tak šunky pro děti. Všechny produkty, které podnik nabízí, jsou navíc 100% bezlepkové a vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
průmyslová zóna Jirny
Poděbradská 606
250 90 Jirny
Česká republika

Obal

Šunky jsou baleny v obalu z částečně obnovitelných zdrojů. Folie obalu je tvořena ze 45% rozložitelným papírem, který pochází z šetrně obhospodařovaných lesů s certifikátem FSC. Díky tomu máte jistotu, že nákupem nepřispíváte k devastaci lesů či pralesů, ani nepodporujete nezákonnou těžbu dřeva.

Kam s obalem?

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota647 kJ/155 kcal
Tuky8 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.3 g
Sacharidy1.4 g
z toho cukry0.8 g
Bílkoviny19.1 g
Sůl2 g
Vláknina0 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.