• V Den vzniku samostatného československého státu fungujeme stejně, jako každý jiný. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front a až ke dveřím.

Rohlik.cz Vinohradská šunka nejvyšší jakosti shaved s obsahem masa 95 %

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Vinohradská šunka nejvyšší jakostiobsahem masa 95 %. Celosvalová šunka s minimálním tukovým krytím je lehce zauzená přírodním kouřem.

Šunky nejvyšší jakosti jsou vyráběny z vybraných partií vepřové kýty. Struktura je většinou tvořena z jedné nebo několika svalových partií. Mohou být plněny do nepropustných obalů nebo zauzeny přírodním kouřem. Obsah čistých svalových bílkovin je minimálně 16 %.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Šunka je vhodná jako obloha na pečivo či pro přípravu studených obložených mís. Využít ji však můžete i pro tepelné zpracování.

O výrobci

Společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc vznikla roku 1990 v Jirnech. V současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných specialit na českém trhu. Společnost vyrábí jak šunky nejvyšší jakosti, tak šunky pro děti. Všechny produkty, které podnik nabízí, jsou navíc 100% bezlepkové a vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
průmyslová zóna Jirny
Poděbradská 606
250 90 Jirny
Česká republika

Obal

Šunky jsou baleny v obalu z částečně obnovitelných zdrojů. Folie obalu je tvořena ze 45% rozložitelným papírem, který pochází z šetrně obhospodařovaných lesů s certifikátem FSC. Díky tomu máte jistotu, že nákupem nepřispíváte k devastaci lesů či pralesů, ani nepodporujete nezákonnou těžbu dřeva.

Kam s obalem?

Složení

vepřová kýta 95%, pitná voda, jedlá sůl, konzervant (E250), cukr, stabilizátory (E451, E452), antioxidant (E316), aroma
hodnoty: 647 155 8 2,3 1,4 0,8 19,1 2