Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Rohlik.cz Krůtí šunka nejvyšší jakosti s obsahem masa 92 %

150 g
49,90 Kč 332,67 Kč/kg
Cena pro Premium: 42,41 Kč
Země původu: EU,

Libová a lahodná dušená šunka nejvyšší kvality. Vyrobena z prémiových chlazených krůtích prsou, s obsahem masa 92 % a 1,5 % tuku.

Šunky nejvyšší jakosti jsou vyráběny z vybraných partií vepřové kýty. Struktura je většinou tvořena z jedné nebo několika svalových partií. Mohou být plněny do nepropustných obalů nebo zauzeny přírodním kouřem. Obsah čistých svalových bílkovin je minimálně 16 %.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Ideální pro přípravu různých jídel nebo sendvičů.

O výrobci

Společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc vznikla roku 1990 v Jirnech. V současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných specialit na českém trhu. Společnost vyrábí jak šunky nejvyšší jakosti, tak šunky pro děti. Všechny produkty, které podnik nabízí, jsou navíc 100% bezlepkové a vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
průmyslová zóna Jirny
Poděbradská 606
250 90 Jirny
Česká republika

Obal

Šunky jsou baleny v obalu z částečně obnovitelných zdrojů. Folie obalu je tvořena ze 45% rozložitelným papírem, který pochází z šetrně obhospodařovaných lesů s certifikátem FSC. Díky tomu máte jistotu, že nákupem nepřispíváte k devastaci lesů či pralesů, ani nepodporujete nezákonnou těžbu dřeva.

Kam s obalem?

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 18 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota405 kJ/96 kcal
Tuky0.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.2 g
Sacharidy2.2 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny19.5 g
Sůl2 g
Vláknina0 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.