• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Váhalova slanina na grill

300 g
84,90 Kč 283,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Slanina z vepřového masa, která se skvěle hodí ke grilování.

Obsah masa je min. 85 %.

Použití 

Vhodné k přímé konzumaci, grilování nebo k jiné tepelné úpravě.

Vyzkoušejte si recept od firmy Váhala na halušky se slaninou.

Ingredience:

  • 1,5 kg syrových brambor
  • cca 0,5 kg polohrubé mouky
  • sůl
  • 250 g Váhalovy slaniny
  • 200 g brynzy
  • 1 kelímek zakysané smetany

Brambory oškrábeme, nastrouháme na jemném struhadle. Přidáme sůl a mouku, abychom vytvořili tužší těsto. Těsto dáme do sítka na halušky a propasírujeme do vařící vody (nebo ukrajujeme nožem malé stejné kousky). Vaříme cca 10 minut, když halušky vyplavou, můžeme je vytahovat. Brynzu smícháme se smetanou a zlehka prohřejeme v kastrole, až vznikne hladká kaše. Slaninu nakrájíme na kostičky, na pánvi je osmažíme. Na talíř dáme porci halušek, přidáme rozehřátou brynzu a nakonec slaninové škvarky a trochu vyškvařeného tuku.

O výrobci

Psal se rok 1933, kdy vyučený mladý řezník Robert Váhala založil v Hustopečích nad Bečvou svou vlastní firmu. Zaměřil se především na výrobu paštik, hotových jídel a konzerv. Nyní se už v moderním závodě s ojedinělým technickým zázemím vyrábí a prodává celá řada chuťově i vzhledově zajímavých a neporovnatelných specialit, formovaných šunek a svěžích aspikových lahůdek. 

Skladování

Skladujte při teplotě 1–5°C. Po otevření spotřebujte do 72 hodin.

Výrobce 

VÁHALA a spol. s. r.o.
Náměstí Míru 97
Hustopeče nad Bečvou

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 9 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.