Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Gourmet Perle Masové duo (4×85g)

340 g
64,90 Kč 190,88 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Kapsička Gourmet Perle Masové duo pro vaše čtyřnohé kamarády je kombinací jemných kousků s kuřetem a hovězím, telecím a kachnou a dalšími vybranými příchutěmi, pokrájené na mini filetky, zlehka povařené a podávané v lahodné šťávě pro potěšení chuti vaší kočky. Všechna krmiva Gourmet Perle jsou bez přidaných umělých barviv, konzervantů a aromat.

Balení obsahuje čtyři různé druhy kapsiček.

Použití

Dospělou kočku o průměrné hmotnosti čtyři kilogramy krmte třemi až čtyřmi kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit, a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Neotevřenou kapsičku skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Složení

"S KUŘETEM A HOVĚZÍM: maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %, hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry
S KRŮTOU A JEHNĚČÍM: maso a výrobky živočišného původu (z toho krůta 4 %, jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry S TELECÍM A KACHNOU: maso a výrobky živočišného původu (z toho telecí 4 %, kachna 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry S KRÁLÍKEM A ZVĚŘINOU: maso a výrobky živočišného původu (z toho králík 4 %, zvěřina 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry

Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A: 650 Vit. D3: 99 mg/kg: síran železnatý monohydrát: 23 jodičnan vápenatý bezvodý: 0,29 síran měďnatý pentahydrát: 2,5 síran manganatý monohydrát: 4,4 síran zinečnatý monohydrát: 37

Analytické složky: Vlhkost 80,0 % Protein 12,5 % Obsah tuku 2,5 % Obsah anorganických látek 2,5 % Hrubá vláknina 0,05 %"