Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kapsička Purina ONE Indoor je určena pro dospělé kočky žijící převážně v bytě. Jedná se o vyvážené krmivo speciálně vyvinuté veterináři. Navíc je bez přidaných umělých barviv a konzervantů. Díky antioxidantům, jako je vitamín E, pomáhá podporovat silnou přirozenou obranyschopnost vaší kočky.

Balení obsahuje čtyři kapsičky.

Použití

Dospělou kočku o průměrné hmotnosti čtyři kilogramy krmte třemi kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Nebo krmte dvěma kapsičkami spolu s 30 g granulí Purina ONE Adult Indoor denně.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Neotevřenou kapsičku skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Složení

"tuňák se zelenými fazolkami: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho tuňák 4 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, zeleniny (0,6 % sušených zelených fazolek, odpovídá 5,4 % zelených fazolek), cukry
telecí s mrkví:

Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 1 190; vit D3: 166; vit E: 270; mg/kg: síran železnatý monohydrát: 44; jodičnan vápenatý bezvodý: 0,65; síran měďnatý pentahydrát: 4,3; síran manganatý monohydrát: 6,1; síran zinečnatý monohydrát: 78

Analytické složky: vlhkost: 79,0 % protein: 12,0 % obsah tuku: 4,0 % obsah anorganických látek: 2,2 % hrubá vláknina: 1,2 %"