Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Rohlik.cz BIO Jogurt bílý 3,7% tuku

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Krémový jogurt bílý s kulturou BiFi v BIO kvalitě. Tento jogurt vás zaujme svou lahodnou chutí, našlehanou strukturou a všestranným využitím. Obsah tuku je minimálně 3,7 %.

Jak se tento jogurt vyrábí

Při výrobě se dodržují postupy tak, aby jogurty získaly jejich charakteristickou chuť. Po vyzrání v tanku se jogurt promíchá a plní do kelímků. Tak vzniká tento dokonalý a kvalitní krémový jogurt. 

Použití
Po otevření urychleně spotřebujte. Jogurt využijete při pečení i vaření. Ideální je také pro použití v moderní zdravé kuchyni. Vychutnat si ho můžete také samotný, s müsli, sezónním ovocem nebo ochucený medem či džemem. Využít ho také můžete při přípravě zdravých smoothies.

O výrobci

Společnost Hollandia byla založena v roce 1991, když z Holandska dovezla první výrobní linku. Od té doby prošla firma nesčetným počtem inovací a rekonstrukcí. Proces výroby jogurtu se však od počátku vůbec nezměnil.

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. Oproti tomu se mohou pyšnit vysokým obsahem kusového ovoce a lahodnou smetanovou chutí, která příjemně potěší Vaše smysly. 

Skladování

Skladujte při teplotě 2-8 °C.

Výrobce

Hollandia Karlovy Vary s.r.o.
Pražská 673
431 51, Klášterec nad Ohří
Česká Republika

Kam s obalem? 

Složení

Bio mléko 99,2%, Bio mléčná bílkovina 0,8%, Jogurtová kultura 10^8/g, Kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus 10^6/g

Alergeny: 7
Hodnoty: 280 67 3,7 2,4 4,6 4,6 3,8 0,1