Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Naše maso T-bone steak

cca 0,85 kg
Od českého farmářePrémiová kvalitaVyzrálé maso
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Ochutnejte výborný T-bone steak prémiové kvality!

Řez vysoký několik centimetrů, propečení tak akorát, uprostřed kost ve tvaru T – to je T-bone, ikona amerických grilovaček! U žádné jiné partie se vám nenaskytne tak široká škála chutí! Když si zákazníci Našeho masa vybírají ten správný steak, řezník František Kšána se jich ptá: „Chcete maso pro tygry, nebo pro princezny?“ Tygři si totiž pochutnají na výrazném a hustě mramorovaném mase nízké roštěné, zatímco princezny dávají přednost delikátnosti, která je typická například pro svíčkovou. U T-bonu si ale přijdou na své oba!

Jak si tenhle pořádný flák masa připravit?

Steak nejdřív opékejte z boční strany, kde je nízký roštěnec a vrstva tuku. Lůj nechte pořádně vypéct a až potom začněte opékat celý steak. Na pánvi nebo na grilu ho dosolte a opékejte z každé strany asi 3 minuty. Pak ho dejte do trouby předehřáté na 100 °C a asi 17 minut dopékejte. Nakonec steak z obou stran krátce opečte na pánvi. Pokud maso upravujete na grilu, nechte ho dojít na straně s menším žárem. Na talíři ho můžete ještě dosolit maldonskou solí a opepřit.

Suché staření: minimálně 50 dní

Hovězí maso výsekové. Podíl českého strakatého skotu v plemenné skladbě minimálně 50 %. Maso jalovice nebo volka.

Použití

Před zpracováním ho nechte minimálně hodinu mimo lednici při pokojové teplotě.

Nejlepší je připravený na grilu. Z každé strany 2 minuty na vysokou teplotu a pak nechat aspoň 30 minut na méně teplém místě. Před podáváním rozhodně nechte odpočinout asi při 50 °C.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Složení

Hovězí maso