Rohlik.cz Kozí sýr Tierno výkroj

120 g
94,90 Kč 790,83 Kč/kg
Cena pro Premium: 80,66 Kč
Země původu: Španělsko,

Vyzkoušejte tento vskutku delikátní sýr! Výborný španělský polotvrdý sýr z kozího mléka

Typickou vůni a jedinečnou chuť pro tento vynikající sýr si okamžitě zamilujete s prvním ochutnáním.

Jak je sýr vyráběn

Kozí mléko pochází pouze od koz žijících v horách pohoří Toledo. Sýr je vyráběn podle tradiční receptury, díky které nepoznáte, že se jedná o kozí sýr. Minimální doba zrání 30 dnů. 

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Udělejte si například Lilek s uzeným lososem a kozím sýrem nebo Grilované cukety s kozím sýrem a olivovou tapenádou.

K jakému vínu si ho můžete dopřát?

Kozí sýr tierno doporučujeme ochutnat společně se španělskými červenými víny s plnou chutí.

O výrobci

Španělská mlékárna Quesos Navalmoral, sídlící jihozápadně od Madridu, mapuje svou historii až do 40. let minulého století. Za tu dobu se jí podařilo vybudovat si na světovém trhu výborné jméno díky propojení tradiční výroby s nejmodernějšími technologiemi. V jejím sortimentu se nachází všechny tradiční sýrové španělské bochníky – vyrábí například Manchego, Iberico, kozí sýry, ovčí sýry, a to vždy v několika úrovních stáří a vyzrálosti. Většina jejich sýrů pravidelně získává zlaté medaile na těch nejprestižnějších sýrových soutěžích po celém světě.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–7 °C.

Výrobce

Quesos Navalmoral
Ctra. de Toledo
45163 Totanés (Toledo)
Španělsko

Kam s obalem? 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.