• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Kozí sýr s medovým jetelem výkroj

120 g
104,90 Kč 874,17 Kč/kg
Cena pro Premium: 89,15 Kč
Země původu: Holandsko,

Kvalitní holandský sýr z kozího mléka, který je doplněný o sladký medový jetel neboli komonici lékařskou.

Sýr se vyznačuje svou bělavou barvou a charakteristickým aroma. Kombinace medového jetelu a kvalitního kozího mléka vykouzlí netradiční sladkou vůni a výraznou chuť pro tento vynikající sýr. Díky své jedinečné chuti se tak sýr stane stálicí na vašem degustačním prkénku. Minimální doba zrání 6 týdnů.

Použití

Lahodný medový jetel ladí s pikantním kozím sýrem úplně ukázkově, doporučujeme jeho kousky máčet v oblíbeném džemu nebo medu.

K jakému vínu?

Kozí sýr s medovým jetelem si vychutnejte se sklenkou jakéhokoliv oblíbeného sladšího vína.

O výrobci

Hazeleger je moderní společnost z Holandska, původně založená jako rodinný podnik pro výrobu vlastních celých sýrů. Nyní se společnost věnuje zrání, krájení a balení sýrů, které rozváží po celém světě. Jako nezávislý rodinný podnik není společnost spojena s velkou mléčnou společností, takže možnosti s nimi jsou nekonečné.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–7 °C.

Upozornění

Povrchová vrstva není určena ke konzumaci.

Výrobce

Friesland Campina
Stationsplein 4
3818 LE  Amersfoort
Holandsko

Kam s obalem? 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.