Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Real Univerzální dezinfekce

500 ml
79,90 Kč 159,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Univerzální dezinfekční a čisticí prostředek bez alkoholu a chloru.

Likviduje bakterie, viry a kvasinky.

Dezinfekce obrdžela certifikáty ISO 9001 a 14001.

Použití

Určeno na všechny omyvatelné plochy a předměty např.: podlahy, obklady, dveře, kychyňské pracovní plochy, nádobí, sanitární zařízení, toalety, odpadkové koše, telefony, hračky a další.

Nejdříve odstraňte hrubé nečistoty, aplikujte a nechte působit podle časů uvedených na etiketě. Plochy a předměty, které přicházejí do styku s potravinami nebo hračky opláchněte důkladně vodou.

O výrobce

Zenit, spol. s r.o. je ryze česká společnost s více jak 20letou tradicí. Ve vlastním závodě v Čáslavi vyrábí prostředky bytové chemie, kosmetické přípravky a čističe pro profesionální úklid. V roce 2003 byla firma certifikována dle normy ISO 9001, jejíž dodržování je každoročně prověřováno Bureau Veritas.

Nové výrobky vyvíjí podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu v souladu s legislativními požadavky a s velkým důrazem na ochranu životního prostředí.

Mezi nejznámější značky patří Real, Solvina, Real profi, Lotos, Alba efekt, Hit, Lena, Laguna a Riva.

Skladování

Chránit před přímým slunečním zářením a teplotami nad 40 ° C.

Skladovat mimo dosah dětí v suchých a dobře větratelných prostorách v originálních, těsně uzavřených obalech. Chránit před mrazem. Skladovat při teplotě + 5 až + 25 ° C.

Výrobce
Zenit, spol. s r.o.
Pražská 162,
286 01 Čáslav,
Česká republika

Složení

dezinfekční prostředky, didecyldimethylammonium chloride, alkyl (C12-14) dimethylbenzylammonium chloride, dodecyl dipropylenetriamine; neiontové povrchově aktivní látky méně než 5 %; EDTA a její soli méně než 5 %; parfém, Hexyl Cinnamaldehyde, Linalool; voda