Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Dermacol Antibakteriální mýdlo na ruce

150 ml
139,90 Kč 932,67 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Svěží mýdlo s tropickou a mátovou vůní a Panthenolem je obohaceno o antimikrobiální složku, která ničí bakterie. Látka Campo® Plantservative™ WSr se získává extraktem z květu japonské byliny a vykazuje široké spektrum antimikrobiální aktivity proti gram +, gram -bakteriím, kvasinkám a plísním.

Mýdlo je vhodnou náhradou pro běžné mycí prostředky v případě vyššího možného styku s bakteriemi.

Použití

Po nanesení mýdla třete dlaně o sebe, protřete prsty a mezery mezi nimi mimo proud vody. Opláchněte. Poté osušte čistým ručníkem nebo jednorázovým papírovým ubrouskem. 

O výrobci

Dermacol je rodinná společnost, kterou založil česko-slovenský pár roku 1967 v barrandovském ateliéru. Česká firma se speciálně zaměřuje na výrobu dámské a pánské kosmetiky jejíž portfolio zahrnuje produkty jako jsou make-upy, mýdla, krémy nebo vlasová kosmetika.

Skladování

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

Dermacol, a. s.
Výtvarná 1023/4
161 00 Praha 6
Česká republika

Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Panthenol, Glyceryl Oleate, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Benzoate.