Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Tierra Verde BIO Osvěžovač vzduchu levandule

100 ml
BIO
139,90 Kč 1 399,00 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Přírodní osvěžovač vzduchu s vůní levandule. 

Levandule navozuje pocit relaxace a je skvělá k rozpouštění vnitřního napětí.  Hodí se k provonění domova, kanceláře i veřejných prostorů. Spolehlivě kryje pachy a zároveň přirozenou cestou odpuzuje hmyz.

Základní složkou je silice získaná destilací z květů levandule. Neobsahuje žádná chemická aditiva, aerosoly, parfémy ani jiné syntetické látky.

Použití

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru.

Neaplikujete prostředek na tělo. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylijte do kanalizace. 

O výrobci

Tierra Verde s.r.o. byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a planetu. 

Vždy existuje alternativa, proto v Tierra Verde nahrazují plastové obaly za sáčky šroubovacím uzávěrem, platové dózy za papírové kanystry a plastové zip sáčky za papírové sáčky a pytlíky. V sortimentu najdete produkty ekodrogerie, dámské hygienické potřeby, produkty z bio bavlny a spousta dalších pomůcek pro bezobalovou domácnost. 

Skladování

Skladujte v suchu. 

Upozornění

Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce

Tierra Verde
Vintrovna 453/3F,
664 41 Popůvky
Česká republika

Složení

Líh, voda, levandulová silice v bio kvalitě (Levandula intermedia), linalool, d-limonen.