Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Pampas Market Hovězí žebra - Premium Short Ribs (mražené)

cca 1,55 kg
MraženéPrémiová kvalita
cca 1 209,39 Kč 779,90 Kč/kg
Země původu: Austrálie,

Vyzkoušejte vyhlášená prémiová žebra z Austrálie.

Pravé grilování se neobejde bez hovězích žeber, která jsou charakteristická snadnou přípravou, výraznou chutí, šťavnatostí a křehkostí. Vy i vaši hosté budete jejich chutí a vůní nadšeni.

Použití

Maso necháme rozmrazit ve spodní části chladničky. Po rozmrazení maso vybalte z originálního vakuového obalu, osušte papírovou utěrkou a nechejte cca. 20 minut odpočinout. Při tradiční přípravě kvalitních žeber se nepoužívají marinády, ale pokud je máte rádi, použijte je dle svých preferencí. Jinak stačí osolit grilovací solí a položit na rozpálený gril tak, aby kosti směřovaly dolů k roštu. 

Grilujte zhruba půl hodiny na straně kosti do doby, kdy začnou z masa vycházet malé kapky krve, což je ideální čas na otočení masa. Dopečeme z druhé strany cca. 10 minut tak, aby byla žebra křupavá a dozlatova upečená. Poté je necháme před servírováním několik minut odpočinout, nakrájíme a podáváme s oblíbenou přílohou a sklenkou dobrého Malbecu.

O výrobci

Nestar International, která vystupuje pod značkou Pampas Market, založil Argentinec Gabriel Ruberto spolu s manželkou Petrou již v roce 2001. Specializují na dovoz čerstvého vysoce kvalitního argentinského masa, jehož kvalitu pravidelně osobně prověřují na farmách v Argentině. V jejich portfoliu najdete i lahodná vína a delikatesy z Nového světa a Španělska. Všechny výrobky mají dlouholetou tradici a jsou dodávány do nejlepších steak housů, restaurací a vinoték po celé České republice.

Skladování

Skladování při teplotě -18 °C či nižší. Vakuově balené.

Po rozbalení nechejte 20 minut odvětrat a ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Konzumujte pouze po tepelné úpravě.

Výrobce

Nestar International s.r.o
Na Louži 947/1
101 00 Praha 10
Česká republika

 

 

 

Složení

Hovězí maso