• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.

Bohemsca Zahustěná šťáva bezový květ s citronem bez přidaného cukru

330 ml
Od českého farmáře
139,90 Kč 423,94 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Ochutnejte vynikající šťávu s bezovým květem a citronem.

Bezový květ je dar z nebes. Svými jemnými kvítky dokáže podchytit první příznaky rýmy, kašle nebo nachlazení a bude vám skvělým parťákem v boji proti teplotě. Tradičně se květ černého bezu používá při detoxikaci nebo při léčbě astmatu a alergií.

Bezový květ má i antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Dopřejte si tenhle nabitý sirup s ledem i bez něj a vyzkoušej, jak chutná čistá příroda bez přidaného cukru, konzervantů, barviv, sladidel a vody.

Použití

Jeden díl šťávy doporučujeme zředit 5 až 7 díly studené vody. Taktéž lze použít pro přípravu horkého nápoje nebo k doslazení čaje. 

Před použitím protřepejte.

O výrobci

Snowball je mladá firma s velkým srdcem. Za vším stojí dávná dovolená v Bulharsku, kde se Jiří Vládík poprvé seznámil s kvalitními limonádami. Po revoluci na své vzpomínky navázal a dávný sen o perfektním osvěžení proměnil v realitu. Výsledkem jsou nápoje prémiové kvality, které hrají barvami a roztančí chuťové pohárky. Limonády, coly a toniky podle poctivých českých receptur, vyráběně bez konzervantů a náhražek. Prostě žádná zbytečná chemie, jen 100% přírodní chuť.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C.

Výrobce

Snowball s.r.o. 
Pod Pekařkou 1089/3 
170 00, Praha 
Česká republika 

Složení

Výluh z bezového květu v koncentrované šťávě z bílých hroznů99.8 %
Koncentrovaná citronová šťáva

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota965 kJ/252 kcal
Tuky1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.8 g
Sacharidy56 g
z toho cukry56 g
Bílkoviny2.5 g
Sůl0.03 g
Vláknina0 g