• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.

Bohemsca Zahuštěná šťáva meruňka s rakytníkem bez přidaného cukru

330 ml
Od českého farmáře
139,90 Kč 423,94 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Vychutnejte si osvěžující chuť šťavnatých meruněk a rakytníku.

Meruňky pozitivně působí na svaly, ochrání zrak a díky vláknině napomáhají se zažíváním. Rakytník je k meruňce ideální společník. Dohromady zaženou jakýkoli náznak slabosti či nemoci.

Rakytník je vysoce antioxidační, zpomaluje stárnutí organismu, ale také pomáhá proti únavě a stresu. Dopřejte si tenhle nabitý sirup s ledem i bez něj a vyzkoušej, jak chutná čistá příroda bez přidaného cukru, konzervantů, barviv, sladidel a vody.

Použití

Jeden díl šťávy doporučujeme zředit 5 až 7 díly studené vody. Taktéž lze použít pro přípravu horkého nápoje nebo k doslazení čaje. 

Před použitím protřepejte.

O výrobci

Snowball je mladá firma s velkým srdcem. Za vším stojí dávná dovolená v Bulharsku, kde se Jiří Vládík poprvé seznámil s kvalitními limonádami. Po revoluci na své vzpomínky navázal a dávný sen o perfektním osvěžení proměnil v realitu. Výsledkem jsou nápoje prémiové kvality, které hrají barvami a roztančí chuťové pohárky. Limonády, coly a toniky podle poctivých českých receptur, vyráběně bez konzervantů a náhražek. Prostě žádná zbytečná chemie, jen 100% přírodní chuť.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C.

Výrobce

Snowball s.r.o. 
Pod Pekařkou 1089/3 
170 00, Praha 
Česká republika 

Složení

Meruňkové pyré39.8 %
Koncentrovaná meruňková šťáva25 %
Koncentrovaná šťáva z bílých hroznů25.2 %
Rakytníková šťáva9.95 %
Antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová
Vitamin C

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota631 kJ/156 kcal
Tuky0.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.7 g
Sacharidy33 g
z toho cukry31 g
Bílkoviny1.7 g
Sůl0.03 g
Vláknina0 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.