Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Real green clean Tekuté mýdlo

500 ml
69,90 Kč 139,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Tekuté mýdlo na ruce s přídavkem ve veganské kvalitě.

Jemné tekuté mýdlo šetrně myje a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží. Obsahuje glycerin, který zabraňuje vysušování pokožky i při častém použití.

Dermatologicky testováno.

Použití

Naneste na vlhkou pokožku, rozetřete a opláchněte pod tekoucí vodou. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

O výrobci

Zenit je česká společnost, jejíž historie započala roku 1992 v Čáslavi. Podnik se speciálně zaměřuje na výrobu čistících prostředků a past na mytí rukou. V portfoliu najdete známé značky jako je Real, Solvena, Real green clean, Hit nebo Laguna.

Skladování

Skladujte při teplotě 5-25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu.

Výrobce

Zenit, spol. s r.o.
Pražská 162,
286 01 Čáslav,
Česká republika

Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Benzoate, Lauryl Glucoside, Parfum, Potassim Sorbate, Cannabis Sativa Seed Oil PEG-8 Esters, Lactic Acid.