• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více
-56 %

Attitude Dětský 100% minerální opalovací krém SPF 30, bez vůně

75 g
Akce do 31. 3.
209,90 Kč 2 798,67 Kč/kg479,90 Kč
Země původu: Kanada,

Dětský minerální opalovací krém je 100% přírodní, hypoalergenní.

Krém vytvoří lehkou bariéru na jemné dětské pokožce, která účinně chrání před UVA i UVB zářením.. Aktivní látkou je oxid zinečnatý bez nano-částic, což je nejbezpečnější verze minerálních opalovacích krémů.

Minerální opalovací krém vytváří bariéru na pokožce a nevstupuje do pokožky, zatímco chemický filtr chrání díky chemické reakci na pokožce. Je lehce roztíratelný a nezanechává bílý film. S ochranným faktorem 30.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

Doporučuje se aplikovat 15 minut před pobytem na slunci a opakovat každé 2 hodiny. 40 minut po koupání/namočení je potřeba opět namazat.

Krém není vhodný pro děti do 6 měsíců, a to z důvodu, že miminka by se vůbec neměla vystavovat slunci. 

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Uchovávejte při teplotě pod 32 °C. Spotřebujte po otevření do 1 roku.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se zasažení očí. Pouze pro vnější užití.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Složení

Zinc oxide (20%), aqua, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glyceryl isostearate, glyceryl stearate, C10-18 triglycerides, glycerin, polyhydroxystearic acid, ethylhexylglycerin, caprylyl glycol, xanthan gum, sodium gluconate.