• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz
Hodnocení služby Vivino

Trapiche Vineyards Malbec 2021

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
119,90 Kč 159,87 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Argentina,

Červené víno, suché. Argentina/Mendoza. Typická argentinská odrůda, která pochází z jihozápadní Francie. Dnes však dominuje její pěstování právě v oblasti Mendoza, kde se produkuje 85 % argentinského Malbecu.

Víno má hlubokou temně červenou barvu s inkoustovými odlesky. Intenzivní aroma připomíná tmavé bobulové ovoce. V chuti ovocně kořenité s tony švestek, višní a nádechem vanilky.

Dlouhý závěr.

Archivace do 3 let. 

Charakteristika vína

  • Odrůda: Malbec
  • Jakostní zatřídění: Varietal
  • Ročník: 2021
  • Výše zbytkového cukru: suché
  • Obsah alkoholu: 12,5 % obj.

Snoubení s pokrmem

Doporučujeme k empanadas, pečeným masům, těstovinám a všem výrazným pokrmům a k sýrům.

Podávejte při teplotě 17-19 °C.

O vinařství

Historie vinařství sahá až do roku 1883, kdy Tiburcio Benegas koupil v městečku Mendoza nemovitost, ke které patřila malá vinice. Tiburcio Benegas založil firmu Trapiche a významně rozšířil její vinohrady. V současné době patří společnost rodině Pulenta, která navázala na výrobu vín se značkou Trapiche pod hlavičkou společnosti Grupo Peňaflor S.A.

Vinařství se nachází v městě Mendoza, ve stejnojmenné oblasti, v podhůří And. Trapiche reprezentuje "bohatství a různorodost " argentinské přírody. Společnost využívá celý potenciál argentinského vinohradnictví. Specializuje se na získávání toho nejlepšího z každé oblasti k vytvoření jedinečných vín. Vlastní více jak 1.000 hektarů vinic, pracuje s hrozny koupenými od více než 200 nezávislých výrobců z nejlepších vinařských oblastí Argentiny a zajišťuje tak různorodost vín a vysokou kvalitu.

Ve svém širokém a rozmanitém portfoliu nabízí nejlepší vína pro každou příležitost. Pro svou kvalitu, design, styl a profesionální přístup si udržuje primát mezi konkurencí již 130 let. Zachovává konstantní a podrobný dohled nad vlastními i nezávislými vinicemi. Stále se snaží přizpůsobit se aktuálním požadavkům a potřebám trhu. Kvalita, inovace a rozmanitost byly vždy základním předpokladem pro rozvoj společnosti. Trapiche je nejvíce exportovaná značka vín z Argentiny, vyváží se dnes do více než 80 zemí po celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu, temnu a naležato při teplotě do 20°C.

Výrobce

Trapiche Grupo Peňaflor s.a.
Mendoza, Argentina